Nowości marki HQM

Atrakcyjny głośnik wiszący HQM-150TB

Atrakcyjny głośnik wiszący HQM-150TB

  • 2015-03-13 11:13:39

Dobra instalacja nagłośnienia przemysłowego charakteryzuje się nie tylko skuteczną dystrybucją dźwięku do całości miejsc objętych wspólnymi strukturami systemu audio. Nowoczesne instalacje udźwiękowienia projektowane są dziś również z dbałością o walory wizualne instalacji pozwalającej na łatwą adaptację urządzeń i przewodów audio z zachowaniem estetyki i dyskrecji montażu. Z myślą o zachowaniu możliwie najwyższego poziomu estetyki w docelowym miejscu pracy, oferta nagłośnienia HQM wzbogaciła się o kulowy głośnik sufitowy HQM-150TB.

Czytaj więcej

10W

93dB

Okrągły głośnik do zabudowy HQM-610SO

Okrągły głośnik do zabudowy HQM-610SO

  • 2015-03-11 13:33:50

Precyzyjny, nieprzerwany i niezakłócony przekaz mowy i muzyki oraz estetyczny wygląd i wyważone wzornictwo w pełni adaptujące się do istniejącej aranżacji pomieszczeń, to jedne z podstawowych wymagań stawianych dziś przed profesjonalnymi instalacjami udźwiękowienia. Nowoczesne systemu audio zapewniają całodobowy przekaz sygnału audio z zachowaniem komfortu odsłuchu użytkownika końcowego, jak również dbałością o dyskrecję montażu i zachowanie wysokich walorów estetycznych całej instalacji.

Czytaj więcej

20W

88dB

Niewielki głośnik naścienny HQM-66T

Niewielki głośnik naścienny HQM-66T

  • 2014-10-31 15:21:04

Skuteczny system nagłośnienia pomieszczeń zamkniętych niejednokrotnie wymaga zastosowania wielu rozmaitych rodzajów głośników przystosowanych do szybkiego montażu i niezakłóconej pracy na różnych płaszczyznach instalacyjnych. Nieocenione ogniwo nowoczesnych struktur udźwiękowienia stanowią głośniki przystosowane do mocowania na ścianach obiektu.

Czytaj więcej

10W

92dB

Niedrogi głośnik przemysłowy HQM-60T

Niedrogi głośnik przemysłowy HQM-60T

  • 2015-03-11 14:03:45

Elastyczne systemy udźwiękowienia operujące w technice Public Address to złożone struktury instalacyjne bazujące na funkcjonalności wielu odrębnych technologicznie wzmacniaczy i głośników PA. Różnorodna ilość, charakterystyka i wielkość nagłaśnianych stref wymaga zastosowania urządzeń o rozpiętości mocy dostosowanej do konkretnych potrzeb docelowego miejsca pracy. Pełna oferta głośników High Quality Music zawiera sprzęt audio projektowany z myślą o skutecznej realizacji każdej instalacji udźwiękowienia radiowęzłowego.

Czytaj więcej

6W

91dB

Uniwersalny głośnik prostokątny HQM-510SP

Uniwersalny głośnik prostokątny HQM-510SP

  • 2015-03-11 12:46:14

Elastyczne systemy nagłośnienia radiowęzłowego zapewniają możliwość budowy struktur udźwiękowienia przestrzeni użytkowych w oparciu o szereg urządzeń funkcjonujących w różnych technologiach dystrybucji sygnału źródłowego. Gwarancja bezawaryjnej współpracy z głośnikami nisko i wysokonapięciowymi zapewnia administratorowi systemu na swobodę w projektowaniu i budowie struktur nagłośnienia dostosowanych do rodzaju i ukształtowania przestrzennego docelowego miejsca pracy.

Czytaj więcej

16W

90dB

© 2017 Copyright hqm.pl Profesjonalne nagłośnienie radiowęzłowe