Dwukierunkowy głośnik projekcyjny HQM-20P

Dwukierunkowy głośnik projekcyjny HQM-20P

20W

91dB

100V

 8

Dwukierunkowy głośnik projekcyjny HQM-20P

  • 2016-03-21 13:25:26

Instalacja systemów nagłośnienia radiowęzłowego w środowisku, w którym przemieszczają się ludzie, niejednokrotnie wymaga lokalizacji pary głośników punktowo rozprowadzających dźwięk do otoczenia. Równomierna emisja fal akustycznych w obu kierunkach odsłuchu zapewnia symetryczną i niezakłóconą percepcję sygnałów przez całość odbiorców objętych zasięgiem nagłaśnianych stref. Kierunkowy przekaz audio realizowany przez głośniki projekcyjne zapewnia czytelność komunikatów słownych, jak i muzyki tła rozprowadzanej zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i w otwartej przestrzeni użytkowej. Zestaw głośników PA to niezawodne rozwiązanie do skutecznej dystrybucji dźwięku w niewielkiej lub rozbudowanej strefie nagłośnienia. Pytanie jedynie, czy podobny efekt odsłuchu uzyskać można także przy pomocy pojedynczego urządzenia? Przedstawiamy dwustronny głośnik projekcyjny HQM-20P wyposażony w dwa niezależne przetworniki do symetrycznej emisji dźwięku.

Głośnik projekcyjny HQM20P zaprojektowany został z myślą o pracy w ramach wewnętrznych i zewnętrznych punktach realizacji nagłośnienia. Urządzenie przystosowane jest do bezawaryjnego operowania w ramach środowiska charakteryzującego się znaczną dynamiką zmian temperatury oraz występowaniem różnorodnych zjawisk atmosferycznych. Głośnik z certyfikatem IP55 zabezpieczony został również przez solidną, metalową obudowę gwarantująca zwiększoną niewrażliwość na uszkodzenia mechaniczne. Wysoka odporność konstrukcji na czynniki zewnętrzne oraz estetyczna linia wykonania to nie jedyne zalety urządzenia.

Największym atutem głośnika zewnętrznego HQM 20 P jest innowacyjny system dystrybucji sygnału bazujący na harmonijnej pracy dwóch niezależnych przetworników audio. Obustronna emisja dźwięku pozwala na precyzyjne i równomierne rozprowadzanie fal akustycznych do otoczenia z należytą dbałością o zachowanie pełnej barwy dźwięku. Zainstalowany w urządzeniu 20W układ muzyczny zapewnia odpowiednią siłę przekazu i czytelność sygnału kierowanego do użytkownika końcowego. Niewielka waga oraz praktyczny uchwyt montażowy pozwala dodatkowo na szybką i sprawną lokalizację urządzenia na większości powierzchni płaskich.

Głośnik polowy HQM20P polecany jest do budowy systemów Public Address, niezależnie od ich wielkości czy charakteru docelowej instalacji.

Przejdź do produktu

© 2017 Copyright hqm.pl Profesjonalne nagłośnienie radiowęzłowe