HQM-ZPR30

Specyfikacja techniczna

Głośnik projekcyjny HQM-ZPR30 gwarantuje skuteczną prace w środowisku wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Zaawansowany technologicznie głośnik projekcyjny cechuje się doskonałym brzmieniem, solidna konstrukcją oraz prostą instalacją.

Wysokiej jakości dźwięk

Głośnik HQM-ZPR30 to produkt cechujący się doskonałą jakością dźwięku, solidną konstrukcją oraz łatwością montażu. Wyposażony został w 6" niskotonowy głośnik oraz 1" głośnik wysokotonowy. Rozwiązanie to zapewnia szerokie pasmo przenoszonych częstotliwości od 90 Hz 18kHz, dostarczając bardzo wysoką sprawnością przy prowadzeniu kompleksowej megafonizacji potrzebnych miejsc. Umożliwia pracę w technice napięciowej 70/100V z osiągalną moc maksymalną na poziomie 30W.

Głośnik sufitowy HQM-ZPR30

Wytrzymała obudowa

Nowoczesny wygląd obudowy głośnika projekcyjnego HQM-ZPR30, która została wykonana bardzo solidnego tworzywa ABS. Wykorzystanie takiego rodzaju surowca sprawiło, iż produkt utrzymuje stabilność i bezpieczeństwo funkcjonowania nawet w zmiennych warunkach atmosferycznych.


 
Solidna obudowa głośnika HQM-ZPR30

Łatwy i szybki montaż

Głośnik HQM-ZPR30 gwarantuje sprawny montaż zarówno na profilach ściennych, jak i sufitowych, a czyste i donośne brzmienie zapewnia harmonijną projekcję dźwięku o optymalnych parametrach odsłuchu. Komfort i estetyka instalacji to cechy wyróżniające markę High Quality Music. Praktyczna obudowa wykonana z dbałością o estetykę pozwala na łatwą adaptację urządzenia do istniejącego wystroju otoczenia. Głośnik z powodzeniem uzupełni niewielkie, jak i rozbudowane instalacje nagłośnienia przemysłowego.

Głośnik do sufitu podwieszanego HQM ZPR 30

Zastosowanie

Poprzez wykorzystanie najnowszej technologii w głośniku ZPR30, znakomicie sprawdzi się w pomieszczeniach domowych lub przemysłowych. Doskonale nada się w megafonizacji takich miejsc jak: korytarze, pomieszczenia, miejsca użyteczności publicznej, sale konferencyjne, biura, w ogrodach, w parkach, ekspozycjach plenerowych, itp. Dzięki szerokim możliwości zawartych w projekcyjnym głośniku HQM-ZPR30 gwarantuje, że stanowić będzie nie zastąpiony element każdego systemu nagłośnienia PA.

Głośnik okrągły HQM-ZPR-30
Przewody połączeniowe

Specyfikacja techniczna

Ogólne
Rodzaj głośnika Projekcyjny
Typ Pasywny
Moc
Moc maksymalna 30W
Moc wyjściowa na zaczepach 8W/15W/30W
Emisja dźwięku
Efektywność 91dB/1W/1m
Pasmo przenoszenia 90Hz - 18kHz
Technologia pracy
Głośnik dwudrożny Głośnik niskotonowy 1x6"
Głośnik wysokotonowy: 1x1"
Napięcie wejściowe 70/100V
Inne
Zastosowanie Wewnątrz lub na zewnątrz 
Kolor  Biały
Materiał obudowy ABS
Osłona akustyczna ABS
Waga 2kg
Wymiary ø175x270mm

Gdzie kupić?

Znajdź autoryzowanego dystrybutora HQM najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Jesteś instalatorem? Zapytaj o atrakcyjne rabaty cenowe na całą ofertę!

Znajdź sklep

© 2017 Copyright hqm.pl Profesjonalne nagłośnienie radiowęzłowe