HQM-SK10265B

Specyfikacja techniczna

Głośnik kulowy HQM-SK10265B to wysokiej jakości produkt, stworzony do celów realizacji profesjonalnych struktur nagłaśniania audio. Urządzenie sygnowane logiem HQM stanowi idealne rozwiązanie umożliwiające niezawodną oraz nowoczesną pracę w dostarczaniu dźwięku wewnątrz budynku. Głośnik HQM-SK10265B charakteryzuje się niesamowitą mocą brzmienia, łatwością i szybkością instalacji, bezawaryjnością funkcjonowania oraz skutecznością przez całą dobę.

Czyste brzmienie

Do efektywnej pracy w dostarczaniu dźwięku głośnik HQM-SK10265B wyposażony został w 6,5" niskotonowy oraz 0,5" wysokotonowy przetwornik. Zapewnia to bardzo wysoką sprawność, przy prowadzeniu kompleksowego nagłaśniania miejsc, a dzięki wbudowanemu w urządzeniu transformatorowi, pozwoli na realizacje pracy w technice wysokonapięciowej 100V. Dzięki dwudrożnej technologii głośnik HQM-SK10265B nadaje się zarówno do emisji głosu, jak i muzyki.

Głośnik sufitowy HQM SK10265B

Praktyczna obudowa

Głośnik HQM-SK10265B przeznaczony został do bezawaryjnej pracy wewnątrz nagłaśnianych obiektów. Solidna obudowa wykonana z tworzywa sztucznego ABS, zapewnia wysoką odporność urządzenia na uszkodzenia mechaniczne związane z wgnieceniami oraz zarysowaniem. Ponadto zastosowanie takiego rodzaju surowca sprawiło, iż głośnik HQM-SK10265B pozwala na szybki i sprawny montaż w większości dostępnych miejsc.

Głośnik wiszący HQM-SK 10265B

Bezpieczeństwo instalacji

Głównym zadaniem niezawodnego głośnika HQM-SK10265B jest zapewnienie doskonałej jakości dźwięku w nagłaśnianych pomieszczeniach. Dzięki swojej bezproblemowości i szybkości w montażu, urządzenie przeznaczone zostało do instalacji na większości powierzchni sufitowych. Cały proces montażu opiera się jedynie na technice zawieszenia produktu poprzez wykorzystanie solidnego i elastycznego przewodu podłączeniowego oraz haka.


Głośnik do sufitu wysokiego HQM SK 10265 B

Zastosowanie

Głośnik sufitowy, kulowy HQM-SK10265B jest profesjonalnym rozwiązaniem, stosowanym do pracy w podstawowych jak i w rozbudowanych systemach nagłośnienia PA. Charakteryzując się niezawodnością oraz solidną konstrukcją, doskonale sprawdza się w megafonizacji miejsc użytku publicznego (np.: restauracji, kawiarni, supermarketu, itp.). Głośniki z serii High Quality Music mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie wymagane jest nagłaśnianie potrzebnych miejsc.

Głośnik kulowy HQM-SK10265B
Akcesoria montażowe zaprojektowano z myślą o bezpieczeństwie i estetyce instalacji

Specyfikacja techniczna

Ogólne
Rodzaj głośnika Sufitowy, kulowy
Typ Pasywny
Moc
Moc maksymalna 10W
Moc wyjściowa na zaczepach 10W
Emisja dźwięku
Efektywność 93dB/1W/1m
Pasmo przenoszenia 100Hz - 20kHz
Szczytowy poziom natężenia dźwięku  112dB
Kąt promieniowania przy 1kHz 160°
Technologia pracy
Głośnik dwudrożny Głośnik niskotonowy: 1x6.5"
Głośnik wysokotonowy: 1x0.5"
Impedancja pojedynczego głośnika
Napięcie wejściowe 100V
Inne
Zastosowanie Wewnątrz obiektu
Materiał obudowy ABS
Kratka ochronna Metalowa
Kolor Czarny (RAL 9017)
Długość przewodu 590mm
Wilgotność 0~95%
Temperatura pracy -25°C ~ 55°C
Waga 1.7kg
Wymiary ø210x250mm

Gdzie kupić?

Znajdź autoryzowanego dystrybutora HQM najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Jesteś instalatorem? Zapytaj o atrakcyjne rabaty cenowe na całą ofertę!

Znajdź sklep

© 2017 Copyright hqm.pl Profesjonalne nagłośnienie radiowęzłowe