HQM-NPZ2035

Specyfikacja techniczna

HQM-NPZ2035 to naścienny głośnik umożliwiający realizacje elastycznych systemów udźwiękowienia przestrzeni zlokalizowanych wewnątrz obiektów. Prezentowany model pochodzi z rodziny profesjonalnych głośników marki High Quality Music ukazując nowe spojrzenie na budowę i funkcjonowanie instalacji nagłośnienia przemysłowego Public Address. 

Wysokiej jakości brzmienie

Do efektywnej pracy w dostarczaniu dźwięku, głośnik HQM-NPZ 2035 marki High Quality Music wyposażony został w 5" niskotonowy i dwa 3" wysokotonowe głośnik. Rozwiązanie to zapewnia szerokie pasmo przenoszonych częstotliwości od 60Hz do 18kHz, dostarczając bardzo wysoką sprawnością przy prowadzeniu kompleksowej megafonizacji potrzebnych miejsc. Posiada wbudowany transformator, pozwalający na pracę w technice napięciowej 100V z osiągalną mocą maksymalną 20 W.

Głośnik naścienny HQM-NPZ2035

Solidna obudowa

Obudowa głośnika ściennego HQM-NPZ205 została wykonana z specjalnego tworzywa sztucznego - ABS. Zastosowanie takiego rodzaju surowca do budowy obudowy sprawia, iż głośnik całkowicie staje się odporny na wszelkie wgniecenia lub zarysowania. 
Solidna obudowa głośnika HQM-NPZ2035

Prosty montaż głośnika

Głównym zadaniem niezawodnego głośnika HQM-NPZ2035 jest zapewnienie doskonałej jakości dźwięku w nagłaśnianych pomieszczeniach. Dzięki swojej bezproblemowości i szybkości w montażu, urządzenie przeznaczone zostało do instalacji na powierzchniach ściennych. Cały proces opiera się na technice zawieszenia produktu poprzez wykorzystanie otworów w uchwycie głośnka.


Głośnik HQM NPZ 2035

Zastosowanie

Głośnik naścienny HQM NPZ 2035 jest zaawansowanym rozwiązaniem, stosowanym w podstawowych jak i w rozbudowanych systemach nagłośnienia PA. Charakteryzując się niezawodnością pracy oraz solidną konstrukcją, doskonale sprawdza się w megafonizacji miejsc domowych oraz użytku publicznego. Głośniki z serii High Quality Music mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie wymagane jest nagłaśnianie potrzebnych miejsc.

Kolumna głośnikowa HQM-NPZ-2035

Specyfikacja techniczna

Ogólne
Rodzaj głośnika Naścienny
Typ Pasywny
Moc
Moc maksymalna 20W
Moc wyjściowa na zaczepach 5W/10W/20W
Emisja dźwięku
Efektywność 86dB/1W/1m
Pasmo przenoszenia 60Hz - 18kHz
Technologia pracy
Głośnik dwudrożny Głośnik niskotonowy 1x5"
Głośnik wysokotonowy: 2x3"
Napięcie wejściowe 70/100V
Inne
Zastosowanie Wewnątrz obiektu
Kolor  Biały
Materiał obudowy ABS
Osłona akustyczna Aluminiowa
Wymiary 205x145x345mm

Gdzie kupić?

Znajdź autoryzowanego dystrybutora HQM najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Jesteś instalatorem? Zapytaj o atrakcyjne rabaty cenowe na całą ofertę!

Znajdź sklep

© 2017 Copyright hqm.pl Profesjonalne nagłośnienie radiowęzłowe