HQM-NPZ10

Specyfikacja techniczna

Dwudrożny głośnik naścienny HQM -NPZ10 do wewnętrznych instalacji nagłośnieniowych. Głośnik marki HQM cechuje się wytrzymałą konstrukcją, szybkim i prostym montażem oraz niesamowitą barwą dźwięku.

Wysokiej jakości brzmienie

Do efektywnej pracy w dostarczaniu dźwięku, głośnik HQM-NPZ 10 marki High Quality Music wyposażony został w 6,5" niskotonowy i 2,5" wysokotonowy głośnik. Rozwiązanie to zapewnia szerokie pasmo przenoszonych częstotliwości od 160 Hz 18kHz, dostarczając bardzo wysoką sprawnością przy prowadzeniu kompleksowej megafonizacji potrzebnych miejsc. Posiada wbudowany transformator, pozwalający na pracę w technice napięciowej 100V z osiągalną mocą maksymalną 10 W.

Głośnik naścienny HQM-NPZ10

Solidna obudowa

Obudowa głośnika ściennego HQM-NPZ10 została wykonana z specjalnego tworzywa sztucznego - ABS. Zastosowanie takiego rodzaju surowca do budowy obudowy sprawia, iż głośnik całkowicie staje się odporny na wszelkie wgniecenia lub zarysowania. 
Solidna obudowa głośnika HQM-NPZ10

Prosty montaż głośnika

Głównym zadaniem niezawodnego głośnika HQM-NPZ10 jest zapewnienie doskonałej jakości dźwięku w nagłaśnianych pomieszczeniach. Dzięki swojej bezproblemowości i szybkości w montażu, urządzenie przeznaczone zostało do instalacji na powierzchniach ściennych. Cały proces opiera się na technice zawieszenia produktu poprzez wykorzystanie otworu zawartego na tylnym panelu urządzenia.

Głośnik HQM NPZ 10

Zastosowanie

Głośnik naścienny HQM NPZ 10 jest zaawansowanym rozwiązaniem, stosowanym w podstawowych jak i w rozbudowanych systemach nagłośnienia PA. Charakteryzując się niezawodnością pracy oraz solidną konstrukcją, doskonale sprawdza się w megafonizacji miejsc domowych oraz użytku publicznego. Głośniki z serii High Quality Music mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie wymagane jest nagłaśnianie potrzebnych miejsc.

Kolumna głośnikowa HQM-NPZ-10
Kompaktowy rozmiar i neutralny design ułatwiają adaptację głośnika
Gniazda w głośniku

Specyfikacja techniczna

Ogólne
Rodzaj głośnika Naścienny
Typ Pasywny
Moc
Moc maksymalna 10W
Moc wyjściowa na zaczepach 3W/6W/10W
Emisja dźwięku
Efektywność 92dB/1W/1m
Pasmo przenoszenia 160Hz - 18kHz
Technologia pracy
Głośnik dwudrożny Głośnik niskotonowy 1x6.5"
Głośnik wysokotonowy: 1x2.5"
Napięcie wejściowe 70/100V
Inne
Zastosowanie Wewnątrz obiektu
Kolor  Biały
Materiał obudowy ABS
Osłona akustyczna Aluminiowa
Waga 1.75kg
Wymiary ø274x183mm

Gdzie kupić?

Znajdź autoryzowanego dystrybutora HQM najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Jesteś instalatorem? Zapytaj o atrakcyjne rabaty cenowe na całą ofertę!

Znajdź sklep

© 2017 Copyright hqm.pl Profesjonalne nagłośnienie radiowęzłowe