HQM-LS3B

Specyfikacja techniczna

Głośnik HQM-LS3B to uniwersalne urządzenie nagłaśniające umożliwiające realizację systemu audio wewnątrz i na zewnątrz obiektów. Głośnik wykonano w technologii zapewniającej duży stopień niewrażliwości na zmienne warunki środowiska i umożliwiającej instalację urządzenia na naturalnych i sztucznych powierzchniach montażowych.

Mocne brzmienie

Uniwersalny głośnik ogrodowy HQM-LS3 B funkcjonuje w oparciu o 3" niskotonowy głośnik o impedancji wynoszącej 8Ω. Dobry poziom mocy wyjściowej urządzenia gwarantuje skuteczną dystrybucję dźwięku do niejednorodnego otoczenia zewnętrznego. Mocne i donośne brzmienie to nie jedyna zaleta urządzenia. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy przetwornika audio możliwa jest wierna reprodukcja źródeł sygnału z zachowaniem naturalnej rozpiętości akustycznej dźwięku.

Głośnik ogrodowy HQMLS3B

Innowacyjna obudowa

Zwiększona wytrzymałość oraz pełna niezawodność pracy w warunkach zewnętrznych gwarantowana jest przez specjalną konstrukcję urządzenia. Obudowa głośnika ziemnego HQMLS3B została wykonana z bardzo solidnego stopy aluminium zapewniającego niewrażliwość na uszkodzenia mechaniczne. Wykorzystanie takiego rodzaju surowca sprawiło, iż produkt utrzymuje stabilność i bezpieczeństwo funkcjonowania nawet w skrajnych warunkach atmosferycznych.

Głośnik do ziemi HQM LS3 B

Łatwy montaż

Głośnik HQM-LS3B to produkt cieszący się dużym zainteresowaniem wśród instalatorów systemów nagłośnienia. Dzięki swoim parametrom technicznym, urządzenie doskonale sprawdza się w kreowaniu zaawansowanych systemów dystrybucji dźwięku. Głośnik gwarantuje szybki i nieskomplikowany montaż zarówno na sztucznych, jak i naturalnie ukształtowanych powierzchniach montażowych. Komfort i estetyka instalacji to cechy wyróżniające markę High Quality Music.

Głośnik zewnętrzny HQM LS3-B

Uniwersalne zastosowania

Czysty i kierunkowy dźwięk oraz możliwość nagłaśniania przestrzeni zlokalizowanych wokół obiektów sprawiają, że głośnik do zewnątrz HQM LS3B stanowić będzie silne ogniwo instalacji nagłośnienia o różnym stopniu złożoności. Praktyczna obudowa wykonana z dbałością o estetykę pozwala na łatwą adaptację głośnika do istniejącego wystroju otoczenia. Głośnik wodoodporny HQM-LS3B z powodzeniem dopełni każdą instalację nagłośnienia.

Głośnik na trawnik HQMLS3B
Akcesoria do montażu głośnika na naturalnej lub sztucznej powierzchni

Specyfikacja techniczna

Ogólne
Rodzaj głośnika Uniwersalny
Typ Pasywny
Moc
Moc maksymalna 10W
Emisja dźwięku
Efektywność 87dB/1W/1m
Pasmo przenoszenia 150Hz - 10kHz
Technologia pracy
Głośnik jednodrożny Głośnik niskotonowy: 1x3"
Impedancja pojedynczego głośnika
Inne
Zastosowanie Wewnątrz lub na zewnątrz
Materiał obudowy Aluminium
Waga 1.3kg
Długość przewodu 600mm
Wymiary z uchwytem ø90x230mm
Wymiary z gwintem ziemnym ø90x435mm

Gdzie kupić?

Znajdź autoryzowanego dystrybutora HQM najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Jesteś instalatorem? Zapytaj o atrakcyjne rabaty cenowe na całą ofertę!

Znajdź sklep

© 2017 Copyright hqm.pl Profesjonalne nagłośnienie radiowęzłowe