HQM-36SO

Specyfikacja techniczna

Głośnik naścienny HQM-36SO to niezastąpiony element, przeznaczony do celów realizacji zaawansowanych i nieskomplikowanych systemów nagłaśniania audio w pomieszczeniach. Produkt HQM36SO należy do grupy głośników marki High Quality Music, cechujących się niesamowitą jakością dźwięku, wytrzymałą konstrukcją oraz prostotą w instalacji.

Wysokiej jakości brzmienie

Do efektywnej pracy w dostarczaniu dźwięku, głośnik HQM36SO marki High Quality Music wyposażony został w dwa 4" głośnik szerokopasmowy, zapewnia bardzo wysoką sprawnością, przy prowadzeniu kompleksowego nagłaśniania potrzebnych miejsc. Dodatkowo dzięki wbudowanemu transformatorowi, pozwala na pracę w technice napięciowej 100V z maksymalną mocą znamionową 6W.

Głośnik naścienny HQM36SO

Wytrzymała i estetyczna obudowa

Do produkcji obudowy głośnika HQM-36SO zastosowano specjalne tworzywo sztuczne (ABS). Wykorzystanie tego rodzaju surowca, sprawia iż urządzenie jest odporne na wszelkie wgniecenia oraz zarysowania. Dodatkowo obudowa doskonale nadaje się do pokrywania różnymi rodzajami farb, dzięki czemu z łatwością będzie można dopasować do zamontowanej powierzchni.

Głośnik na ścianę HQM-36SO

Łatwy montaż

Głównym zadaniem niezawodnego głośnika HQM-36SO jest zapewnienie doskonałej jakości dźwięku w nagłaśnianych pomieszczeniach. Dzięki swojej bezproblemowości i szybkości w montażu, urządzenie przeznaczone zostało do instalacji na powierzchniach ściennych. Cały proces opiera się na technice zawieszenia produktu poprzez wykorzystanie otworu zawartego na tylnym panelu urządzenia.

Głośnik do ściany HQM 36 SO

Zastosowanie

Głośnik naścienny HQM 36SO jest zaawansowanym rozwiązaniem, stosowanym w podstawowych jak i w rozbudowanych systemach nagłośnienia PA. Charakteryzując się niezawodnością pracy oraz solidną konstrukcją, doskonale sprawdza się w megafonizacji miejsc domowych oraz użytku publicznego. Głośniki z serii High Quality Music mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie wymagane jest nagłaśnianie potrzebnych miejsc.

Głośnik prostokątny HQM 36-SO

Specyfikacja techniczna

Ogólne
Rodzaj głośnika Naścienny
Typ Pasywny
Moc
Moc maksymalna 6W
Moc wyjściowa na zaczepach 3W/6W
Emisja dźwięku
Efektywność 91dB/1W/1m
Pasmo przenoszenia 90Hz - 18kHz
Technologia pracy
Głośnik jednodrożny Głośnik szerokopasmowy: 2x4"
Impedancja pojedynczego głośnika
Napięcie wejściowe 100V
Inne
Zastosowanie Wewnątrz obiektu
Materiał obudowy Polistyren wysokoudarowy
Waga 0.65kg
Wymiary 132x181x75mm

Gdzie kupić?

Znajdź autoryzowanego dystrybutora HQM najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Jesteś instalatorem? Zapytaj o atrakcyjne rabaty cenowe na całą ofertę!

Znajdź sklep

© 2017 Copyright hqm.pl Profesjonalne nagłośnienie radiowęzłowe